Tina Imel

"Комахи, швейне обладнання, на задньому плані — архітектурні будівлі, серед яких я виросла. Скрантон, штат Пенсільванія, має дивну мішанину промислових підприємств, особливо швейних фабрик з вікторіанськими будинками, сміттєзвалищами і, звичайно ж, барами і церквами. Художники за звичай малюють те, що вони знають, і я відображую саме ту областю, в якій я виросла. Я використовую багато вікторіанських костюмів, оскільки вони є основним прикладом неконтролеванної жіночності. Макіяж і корсети дають мені прямий зв'язк з моїми предками. Це кінцева заява фемінізму — бути жіночною."
you this wastedpics
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kris Kuksi

Народився 2 березня 1973 року в Спрінгфілді, шташ Міссурі, а зростав в сусідньому штаті Канзас. Кріс провів свою юність в сільському усамітненню та ізоляції поряд з "синіми комірцями",якою була мати, двоє старших братів при відсутності батька. Відкрита місцевість, рідкісні дерева, а також відчим-алкоголік, цілком можливо це і проклало шлях для індивідуальної насиченості уяви та зосередженної уваги на собі. При досягненні дорослого життя його мистецтво росцвіло і створило прорив особистої свободи від негативних середовища в період юності. Він незабаром виявив огиду до типового американського життя і поп-культури, в нього завжди було присутнє почуття, що він завжди належав до "Старого Світу". В особистих міркуваннях, він вважає, що в сучасному світі велика частина людей найчастіше легковажні і беззахістні, зазомбовані жадібністью та матеріальними благами. Він сподівається, що його мистецтво в якійсь мірі висвітлить темні місця заблукалої людини, відкриваючи новий рівень відчуттів у глядача. Його роботи отримали кілька нагород і премій, і були представленні більш ніж у 100 виставках в галереях і музеях в усьому світі, включаючи Смітсоновску Національну Портретну галерею. Роботи Кріса також можна побачити в багатьох міжнародних художніх журналах, на книжкових обкладинках і театральних плакатах. Його мистецкі твори знаходяться як в державних, так і в приватних колекціях у США, Європі та Австралії, які включають людей, таких, як Марк Паркер (генеральний директор Nike), Кей Алден (три рази нагородженний Emmy), Фред Дурст (музикант і режисер), і Кріс Вейтц (режисер фільму "Золотий Компас і Американський періг).
Psychotropic Comparative Anatomy
 
Expenting to Fly
 
Immaculate Conception
 
 
Orangutan The Messenger
 
Pronation Of Christ
 
The Throne Of Lucifer
 
The Great Passage
 
Anatomica Fabrica
 
Song For Irina
 
Whimsical Boy
 
A New Divinity
 
A Surrealist Carnival
 
Afterworld Transporter
 
The Anatomy of War
 
Bodhisattva
 
Church Tank Type 1
 
Church Tank Type 2
 
 
 
Oblivion Scout
 
Lies And Persuasion
 
 
Imminent Utopia
 
Mary Militia
 
Mouth Of Heades
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ode To Decadence
 
 
Caravan Assault Apparatus
 
Sub-Sonic Dissidence Propulsion Device
 
Intercontinental Ballistic Defiance Machine
 
The Beast Of Babylon
 
 
 
 

Ray Caesar

Мова підсвідомості зрозуміла далеко не всім. Але англійський художник Рей Цезарь — особливий випадок. Він живе усамітненно — разом з дружиною Джейн і койотом Бонні, і навідріз відмовляється проводити в своєму канадському будинку телефон, щоб не порушувати спокою. У такій атмосфері і народжуються роботи, які Рей визначає як танець між свідомістю і підсвідомістю.
Рей Цезарь створює фантастичні, похмуро-серйозні і сподіваємося на те,що вигадані образи спустошенних дітей, які випромінюють загадковий спокій.З прирощенними біо-механічними кінцівками і придатками, фігури здаються потойбічними, на зразок поєднання науки і фантастики, і все це оздоблено пишними вікторіанськими пейзажами. Працюючи протягом 17 років у відділенні Творчості та Фотографії Лікарні Для Хворих Дітей у Торонто,Рей створив безліч медичних і технічних малюнків, фіксував на папері щонайпотужнішу техніку та випробування над тваринами, спостерігав за стражданнями і згасанням надії. «Моя робота в госпіталі була процесом фіксації всього, що відбувається — від результатів жорстокого поводження з дітьми та вирізання мозку, до дитячого героїзму, за допомогою якого ці малюки намагалися домовитися з життям, — згадує Рей. — Я часто повертаюся в коридори цього госпіталю і розумію, що ми повинні проживати наші мрії за тих, хто не зміг прожити свої »
 
Blessed
 
 
 
«Я не думаю, що мої персонажі пронизані виключно болем і стражданнями, — говорить Рей, — скоріше, вони здаються мені спокійними. Я дивлюся на них без остраху, навіть з гумором і якимось таємним знанням. Вони щасливі і хочуть, щоб ми бачили їх такими, якими вони є. Без тремтіння … без відчуття, що в них відображаються наші страхи. Коли хтось бачить в них самотність, я бачу спокій, коли хтось бачить біль, я бачу унікальне знання, перевірене вогнем, що подолає будь-який біль і страждання, і можливість зрозуміти що люди різняться один від одного і не боятися цього. Це щось на кшталт маленького саморобного раю для слабкого духу, що знаходиться в потайні кімнатах моєї пам’яті. Можливо, в цьому раю не те що ми бачимо насправді, але те, що ми хотіли б побачити ».
 
Sleeping By Day
 
 
 
«Я багато думаю про біль інших, — розповідає Рей. — Для мене важлива заміна будь-якої ненависті любов’ю і розумінням. Ми повинні залучати симпатію в оточуючий нас світ, щоб не бути паралізованим страхом, щоб не дозволити страху породити в нас ненависть. Ми повинні спостерігати за речами, які переживають люди. Наше споглядання за їх виживанням має заохотити нас наблизитись до наших страхів зі спокійним розумом. Спокійно дивитися на людські відмінності і не відвертається в жалю, або через відразу, або від страху. Я вважаю, що ми всі дуже відрізняємося у внутрішньому погляді на себе, відрізняємося від того, що ми бачимо, дивлячись в дзеркало. Спробуйте закрити ваші очі і відчуйте унікальну форму вашої почуттєвої духовної сутності, і, впевнений, ви будете здивовані. Кожен день я пробую піднятися вище тих випробувань болю, страху і ненависті, роблю спробу «подолати» все це … Я вірю, що саме таке прагнення я бачив в тій дитячій лікарні всі ті роки … від хворих дітей, схвильованих люблячих батьків, до лікарів, хірургів та медсестер … Я бачив, що зриви втамовують людське бажання «долати» тяжку ситуацію. Думаю, саме це робить життя «більш реальним».
 
Burden
 
 
 
Муха
 
голова мухи
 
тулоб мухи
 
Я цілком і повністю працюю в цифрі, від початку і до кінця. Я створюю 3D-моделі в різних програмах, покривають їх забарвленими або фотографічними керованими текстура, огортаю ними своїх персонажів подібно до того, як карта огорта глобус. У кожної моделі є невидимий скелет, що дозволяє мені всі ці фігурки гнути і таким чином вводити їх в тривимірний світ. За допомогою світла і камер я роблю тіні, що імітують реальний світ.
 
Bride
 
 
 
kitten
 
 
 
Моя робота з моделями дуже нагадує ліплення з глини. Я часто згадую себе в шкільні роки з шматком пластиліну. Когда-то я навіть взуття з пластиліну робив, але мій батько забороняв мені одягати їх на люди. Я створюю скелет з належним йому хребтом, плечима, ліктями і навіть суглобами. У мене є багато голів з різними виразами обличчя, я граю з ними, схрещую і одержую, приміром, той тонкий погляд, з яким на мене дивиться дружина, коли я роблю щось підозріле.
 
Madre
 
 
 
Manifestation
 
 
 
 
 
Спочатку я розмалевую модель дуже просто, потім огортаю поверхню моделі якоюсь текстурою, наприклад, квітковими пелюстками або деревиною. Я колекціоную текстури точно так само, як деякі люди колекціонують срібні ложки, і у кожної текстури є своя історія, як, наприклад, фото післяопераційного шрам на стегні мого батька, або знімок мого шлунку, який мені подарував гастроентеролог. Але найбільше я люблю колекціонувати текстури шкіри, і прошу людей показувати мені здоровенний ділянки свого тіла, щоб я міг поповнити свою колекцію.
 
mantis
 
 
 
 
Merchant
 
MerchantStudy
 
 
 
 
messenger
 
 
 
 
Так як мої роботи друкуються, мене часто запитують про оригінали, але мої картини існують тільки в глибинах мого комп’ютера — в неймовірному тривимірному світі. Я зачарований думкою про те, що навіть коли я виключаю комп’ютер, цей тривимірний світ існує десь там, в математичній ймовірності, і той світ, у якому ми живемо, не так сильно відрізняється від світу 3D.
 
Power And Glory
 
Trouble child
 
Foreign Tongue
 
Final Destination
 
Castor
 
ebbtide
 
coming Undone
 
Exodus
 
Pollux
 
Hally Lou
 
Golden Words
 
precious
 
 
Saddle Study
 
Laccord
 
Laccord
 
Compan
 
wife
French Kiss

French Kiss ( Detail )

Michael Hussar

 
Hussar

Ведений любов'ю, ненавистю, гріхом, відкупленням і смертю, картини Майкла Хуссара дарують глядачеві контекстну зрілість, яка є  конфронтаційною і викликає спогади. Хуссар описує свою роботу як "вуаєрістскій знімок спирийнятя людства, повного наркоманів і підробки; готична країна чудес, яка висвітлює сіру область між істинами і брехнею." Зв'язок Хуссара з його картинам пролягає досить глибоко; кожна частинка картини-це свого роду журнал, що дозволяє йому бути віч-на-віч зі своїми демонами і виганяти їх з кожним новим ударом пензля.
Картини Хуссара знаходяться в приватних колекціях Уоррена Бітті, Френсіса Форд Кополли і Леонардо Ді Капріо.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Suck THIS Tom
 
Bang Bang Tom.. lick the lollipop 2004
 
LABOUR of LOVE (detail)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
MODERN DEVOTIONAL
 
 
 
 
WPoD (detail)
 
 
 

David Michael Stoupakis

 

 
foto-RIVER CLARK
 
Народився David Michael Stoupakis (Девід Майкл Ступакіс) 26 липня 1974 року, в Брайтоні, штат Массачусетс, в греко-італійській сім'ї,в першому поколінню американських переселенців. Давид народився передчасно з численними ускладненнями при народженні і всі думали, що його не забератимуть додому з лікарні. Та його мати не забажала від нього відмовлюватись. Вона дала йому ім'я Давид, вважаючи, що з цим ім'ям малюк-Девід зможе поборотити тяжкі ускладненя. Всього через місяць, Девід покинув лікарню. Давид мав серйозні труднощі з навчанням, але мав хист до творчості, і мав всі можливості стати художником. У ряді випадків вчителі визивали батьків Давид на бесіду щодо його "gloomy" (жахливих) малюнків. З 1992 року Девід навчається в Бостонському Інституті мистецтв де скоро зрозумів, що це навчання не для нього. У 1993 році він почав свій шлях розвитку. В 1995 році, була продана перша картина. З 1996 року Девід працює за контрактом, як 2 Д / 3D аніматор персонажів для ігор. Потім у 1999 році Девід покидає ігровову індустрію і переорієнтує свої таланти на живопис. Крім того, у цьому році він зустрівся зі своєю компаньйонкою Aprella, яку він об'явив своєю музою. Девід живе і працює в Нью-Йорку з Aprella та зі своїм милим котом.

Девід Майкл Ступакіс художньо оформив для Korn альбом "See You on the Other Side" (Побачимося на іншій стороні) реліз 2005 року і дебютний альбом "Haloburn".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cam de Leon aka Happy Pencil

 Народився в Модесто, штат Каліфорнія в 1961 році. Батько був піаніст а мати співачкою. Але на нього це ніяк не вплинуло. В 19-ть років почав працювати рекламним ілюстратором, доки  на початку 90-х не зустрів свого давнього знаймого Адама (Adam Thomas Jones) гітариста з TOOL. Він художньо оформив їх перше шоу, виготвляв листівки, плакати, футболки. Оформлював обкладинки до їх альбомів: перший демо-EP, "Opiate", "_nima", "Salival", та неамеріканскіх реліз "Sober/ Tales from the Dark Side", розробляв візуальну концепцію їх відеокліпів, та виступів. Зі своїм товаришем Chet Zar-ом, що відповідав за грим та інші фізичні ефекти почали створювати 3D анімаційне відео, що почало з'являтися на живих виступах Tool-a.
Він розробляв цифрові спецефекти, концепцію та дизайн для фільмів, таких, як  Ghostbusters, Hook, The Sum of All Fears, та Cat in the Hat.
 
Gnats
 
Dream.01
 
Ghost.01
 
Rubber Cow
 
Secret
 
Opiate Priest
 
 
Bugball
 
Untitled
 
Dream.02
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Vince Locke

In this photo:  Vince Locke
Винс Локк — комерційний художник, який почав роботу в 1986 році, ілюструючи Deadworld, комікси жахів про зомбі, що незабаром став хітом інді-видання. Потім його ілюстрації з'явились в коміксах The Sandman, American Freak, Batman, Witchcraft: Le Terreur, The Spectre, та A History of Violence, який пізніше був перетворенний на фільм режисером Девідом Кроненбергом,в якому в головній ролі зіграв Вігго Мортенсен. Локк здобув популярність звдяки створенню ультра-насильницьких акварельних картини, які були використані в якості обкладинки для альбомів death-металевої групи Cannibal Corpse, а також ілюстраціям до книг в стилі дарк-фентезі автора Кетлін П. К'єрнан.Йому 42 роки. Він живе з дружиною і двома синами в штаті Мічіган, де продовжує виконувати замовлення, одне з яких графічне оформлення роману, написанного Ray Fawkes, який має бути опублікованим в 2009 році.
 
 
 
illustration from "Vampires, Wine & Roses"
 
Alternate cover for "The Dead"
 
Cover for "The Golden Thread" by Weston Ochse
 
Cover for "Recalled to Life" by Weston Ochse
 
Cover for "Centuries of Torment" Cannibal Corpse DVD
 
2000 AD cover
 
 
 
EVISCERATION PLAGUE
 
sketch for the "Butchered at Birth" cover
 
Gore Obsessed Final
 
THE GEORGIAN SKULL: Mother Armageddon, Healing Apocalypse
 
Untitled Portrait
 
"Blonde Venus #3"
 
HURTING
 
"SUBMERGED IN BOILING FLESH" Cannibal Corpse T-Shirt art
 
"DISCIPLINE OF REVENGE" Cannibal Corpse T-Shirt art
 
"Untitled"
 
"DEADWORLD #2 COVER"
 
"DEADWORLD #1 COVER"
 
Be Good
 
The Krampus
 
WAR AND PEACE
 
THE FATHER
 
APHRODITE
 
SUNSET
 
PREDATOR
 
UNTITLED
 
Blind
 
Cannibal Corpse, Box Set cover Art
 
CANNIBAL CORPSE CD COVER
 
RADEMASSAKER CD COVER
 
VAMPIRES: Voltaire
 
S & M AMERICAN BICYCLE CO
 
ARTISIAN: CD COVER
 
BUTCHER ABC: BAND T-SHIRT DESIGN
 
Zombie
 
KING ZOMBIE
 
WHITE WOLF
 
WHITE WOLF, Dark Ages: Fae
 
WHITE WOLF
 
WHITE WOLF
 
WHITE WOLF
 
WHITE WOLF, ORPHAN GRINDERS
 
Cannibal Corpse cover-Germany
 
 
Eaten Back To Life: 1990
 
Butchered at Birth: 1991
 
Tomb of the Mutilated: 1992
 
alternate cover
 
The Bleeding: 1994
 
Vile: 1996
 
alternate/censored cover
 
Gallery of Suicide: 1998
 
Bloodthirst: 1999
 
alternate/censored cover
 
Live Cannibalism: 2000
 
Another cropping effort
 
Gore Obsessed: 2002
 
censored version
 
Worm Infested: 2003
 
The Wretched Spawn: 2004
 
alternate cover

Victor Safonkin

 
 "Я народився 22 серпня 1967 року в Саранску, столиці маленької автономії — Мордовія. Мені подобалися малюнки, як всім дітям. До розуміння свого оточення було ще далеко, але там були запахи і відчуття, величезні пацюки та головні болі. Це було інше життя, що сильно залежить від природи. Я спостерігав і вивчав протягом довгого, довгого часу, перш ніж все це сформувало мене, після багатьох років. Все це спливло з моєї підсвідомості  … У той же час, я закінчив середню школу і почав вчитися в технічній школі, де я продовжив отримувати середню освіту. Це мені нічого не дало, і не заповнилась навіть мала частина мого мозку. Я відчував себе спустошенним. Раціоналізм і звичайнісінькі справи  остаточно подавили психоделічну лихоманку і нагодували мої комплекси неповноцінності, якби не боротьба мого підсвідомого розуму. Та корні з мого дитинства, пробилися через кордони банальності. 1990 рік був не тільки роком виверженя сонця, але і мого мозку. Я відчув, як по новому забилося серце і відкрилися ворота творчості. Я ввійшов в них назавжди, без оглядки, без сумніву, з вірою в себе!."
."
Віктор Сафонкін
 
 
Gone out Sun
 
Inhuman-Rearing
 
Army of Irritation
 
Totalitarian-dreams
 
Prayng-Gerda
 
Waiting-for-Spring
 
The-name-of-names
 
 
Condoned
 
To-Play-at-Religion
 
Hydro_Dreams
 
Christ-Syndrome
 
The-Distiguished-Birds
 
 
Soldiers in Paradise
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Heralds-of-Desperate-Holidays