Suzi Lorraine (Portfolio)

Сюзі Лорейн, актора, письменниця і модель з Нью-Йорка, з'являлася в GQ, FHM, Modern
Bride Magazine, Filmmaker Magazine, Marquis Magazine, та в Varla Magazine. Рекламувала бренди, такі, як Nike, Mercedes, Electric Lingerie, Tosca, Olive Oil, Floodline Clubwear, дуже коштовні ювелірні вироби, а також в численних каталогах з купальниками.  Постійно задіяна в музичних відеокліпах.
Вона знімалась у багатьох інді-фільмах, зокрема, в фільмах-жахах.
"Мене завжди приваблювали такого роду речі — Я зростала з жах-Фільмами і по сей день він залишається одним з моїх улюблених жанрів. І я люблю ролі, де я   граю антагоніста, вони мене захоплюють". Вона зіграла в “The Night They Returned”, “She Demons of the Black Sun” і “Purple Glow”, Прем'єрний показ яких відбувся на Fantasia Film Festival в Монреалі.   Її інші невеличкі, але помітні ролі були в “Music and Lyrics By”,“Parco PI” ТВ серіал про суд, “Knock Knock” (Ariola Productions),“Story 353” (Ravento Espinoza Films), "RECON 2022" (Movie Seals Productions),“Cold Blonded Murder” (SVBI Films), "Chainsaw Sally 1 & 2" (Planet X Entertainment), “Last Rites” (Insane O Rama Production), і “Countdown to Extinction” (Dyers Eve Films). 
Suzi постійно друкують в Horror Mania Magazine, який є основним жах-виданням в Італії.
Вона також пише "Щоденник Scream королеви" в колонці журналу Gorezone , який знаходиться у Великобританії, та колонка в Insomnia Magazine (Великобританія) — “Stateside With Suzi”.
 З захоплень: збір речей пов'язаних з Alice Cooper.

 
The House of Indulgence, фотограф — Stew Noack (Portfolio)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Horror Mania Magazine та інші
September 2005
 
 
 
 
Gorezone Magazine
 
Gorezone Magazine
 
Gorezone Magazine
 
Gorezone Magazine
 
 
 
Bikini Girls On Ice
 
 
 

Suzi Lorraine (Portfolio): 2 комментария

Обсуждение закрыто.