Aunia Kahn

AUNIA KAHN

Аня Кан народилася 5 грудня 1977 в Мічігані. Вона була вихованна в вибухонебезпечній з непередбачуванними наслідками родині. Аня створювала свій власний світ за допомогою мистецтва, щоб зануритись подалі від дійсності. Початок її кар’єри офіційно почався разом з першою виставкою у грудні 2005 р. , яка отримала безпосередній інтерес в Fine Art Gallery і була показна по всіх Сполучених Штатах і за кордоном.

Роботи Кан об’єднує багато дисциплін, загортаючи їх в гібридну художню форму фотографії, живопису та колажу. Вона незмінно проектує, будує і створює символи, неіснуючі місця, мрії, ілюзії, страхи й байки у своєму творчому процесі, який поєднує елементи класичного і сучасного мистецтва. Кожна робота дозволяє побачити її як на фотографії, зроблену на зйомках фільму, що знімає різні табу і часто вважається суперечливою темою для глядача в їх розумінні і упередженносиі думок. Однак вона всіх поєднує через чесні почуття і емоції. Роботи Ані постійно розвиваються, так на початку її творчість була присвячена більше минулому, та останнім часом вона більше заглиблюється в сучасні емоційні конфлікти.

Анюта Кан є творцем карт таро Silver Era Tarot та Lowbrow Tarot Project, є автором книги Obvious Remote Chaos Вона і власник студії веб-дизайну Aunia Kahn Design, а також вона ще музикант, вокаліст та лірик музичного сайд-проекту AfterChain. Анюта Кан в даний час проживає в штаті Іллінойс з нею чотири німецькі вівчарки і дві чорні кішки, що знайшли для себе місце в її потаємній шафі.

 
Aunia Kahn
 
Aunia Kahn
 
Aunia Kahn
 
Aunia Kahn
 
Aunia Kahn
 
Aunia Kahn
 
Aunia Kahn
 
Aunia Kahn
 
Aunia Kahn
 
Aunia Kahn
 
AUNIA KAHN NURTURING INGENUITY
 
AUNIA KAHN CONTEXT OF WORLD
 
AUNIA KAHN NOXIOUSLY INCOMPLETE
 
AUNIA KAHN FORGETTING ALL I CAN
 
AUNIA KAHN HONORING FINALITY
 
Aunia Kahn
 
AUNIA KAHN AMERICAN POLITICAL
 
AUNIA KAHN BURNT FUEL
 
AUNIA KAHN ELIMINATE THE REMEDY
 
AUNIA KAHN OBLIQUE BELIEF
 
AUNIA KAHN STATE OF EMERGENCY
 
Aunia Kahn
 
Aunia Kahn
 
AUNIA KAHN ROSARIAN MANUSCRIPT
 
AUNIA KAHN APPREHENDED OBSCURITY
 
AUNIA KAHN RIVETED PRECURSOR
 
AUNIA KAHN WE SOON FORGET
 
AUNIA KAHN ONE DAY AFTER
 
AUNIA KAHN INTRUDER ALERT
 
AUNIA KAHN BLUE SEWER
 
AUNIA KAHN GREEN CELLAR
 
AUNIA KAHN CONFISCATED IDENTITY
 
AUNIA KAHN FADED THIS TIME
 
AUNIA KAHN EXPERIMENTAL SIDE EFFECT
 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*